Kde všade nás nájdete ?

Ako deti prihlásiť ?

• Pre športovú gymnastiku školákov prosíme vyplniť prihlášku ,,Športová gymnastika školáci,,
  • Pre kondičnú gymnastiku školákov vyplňte prihlášku ,,Kondičná gymnastika školáci,, + prihláška do CVČ na ZŠ Petra Škrabáka, ak prihlasujete dieťa do tejto telocvične
  • Pre kondičnú gymnastiku predškolákov stačí vyplniť prihlášku ,,Kondičná gymnastika predškoláci,,
  • Ku prihláškam prejdete kliknutím na nižšie uvedený link

Čo deťom obliecť ?

• Cvičebný úbor dievčatá – tréningový gymnastický dres, bavlna je lepšia než syntetika. V zimných mesiacoch s dlhými rukávmi, v letných s krátkymi. Na nohy prípadne ako extra vrstva krátke, alebo superkrátke športové legíny. V každom prípade oblečenie obopínajúce telo, nie voľné tepláky. Gymnastické cvičky a vlasy zopnuté najmenej dvomi gumkami – musia byť pevne zopnuté a nesmú voľne lietať.
  • Cvičebný úbor chlapci – na nohy legíny, taktiež nie voľné oblečenie. Samozrejme, gymnastické cvičky.
  • Hodí sa mikina, deti v pauzách nezachladnú.
  • Nerozbitná fľaša s vodou, ideálne nie sladkou.
  • Určite nie retiazky, prívesky a náušnice. Na začiatku tréningu si deti musia zložiť všetky podobné okrasy. Eliminuje sa tým riziko zranenia a prípadnej straty. Za odcudzené a stratené veci nenesie klub zodpovednosť.